UMRE İKRAM

UMRE İKRAM

UMRE İKRAM

THY’DEN İKRAM TURİZME BİR ÖDÜL DAHA

Hac ve umre sektöründe kurulduğu günden bu güne devamlı olarak büyüyen, gelişen ve çeyrek asrı geride bırakan İkram turizme Türk Hava Yolları Yurt içi Satış Başkanı Emre Menevşe tarafından THY ile en fazla Hac ve Umre yolcusu taşıyan seyahat acentesi olarak ikincilik ödülü verildi.

THY’den İkram & Ekrem Turizm’e yeni bir ödül daha verildi. Kurulduğu günden bu güne devamlı olarak gelişen, büyüyen ve 25 yılı geride bırakan İkram Turizm’e Türk Hava Yolları Yurt içi Satış Başkanı Emre Menevşe tarafından THY ile en fazla Hac ve Umre yolcusu taşıyan seyahat acentesi olmasından dolayı ikincilik ödülü uygun görülmüştür.

THY tarafından yapılan Hac ve Umre değerlendirme ödül toplantısında İkram Turizmin yapmış olduğu Hac, umre, Kudüs ve Kültür turu organizasyonlarındaki ilk gün ki heyecanını hiçbir an kaybetmeyen güler yüzlü, samimi ve profesyonel ekibi sayesinde yapmış olduğu başarılara ödül verilen önemli bir gün yaşanmış oldu.

THY Yurt içi Satış Başkanı Emre Menevşe, Orta Avrupa Başkan yardımcısı Veysel Serdar, Ortadoğu, Kıbrıs ve diğer THY yetkilileri ile Hac ve Umre acentelerinin yer aldığı toplantı yapıldı. Toplantı da konuşan İkram Turizm Yönetim Kurulu Üyesi Recep Metin Başak ”En değerli iş ortağımız bir dünya markası olan Türk Havayolları ile Hacı adaylarımızı, umrecilerimizi ve Kudüs sevdalısı yolcuları kutsal topraklara ulaştırmanın Milli gururunu yaşıyoruz. Profesyonel ekibi ve dev kadrosu ile tüm yolcularımızın seyahatlerindeki konforu her an düşünerek öz verili çalışmalarından dolayı THY ekibine teşekkür ederiz” dedi.

İkram Turizm Hac ve Umre organizasyonlarına ek olarak, yurt dışı kültür turları düzenlemeye başlamıştır. Kudüs ve Bosna gibi eski Osmanlı topraklarına seyahat planlayanlara da hizmet veriliyor. İkram turizm, özelikle hiçbir ticari kaygı taşımadan gözetmeden, yalnızca sahip çıkılması adına Kudüs turlarına hizmet etmektedir.

İkram Turizm, Türkiye genelinde anlaşma yaptığı yetkili temsilci ve seyahat acenteleri ile hizmet ağını giderek artırmaktadır. Hacı ve Umre adaylarına İkram Turizm, Allah’ın misafirleri gözü ile baktığını ve hizmet etmeyi şeref olarak kabul ettiğini belirtmektedir.

Benzer Konular: