Umre Telefon Paketleri

Bu yazımızda sizler için Hacc için, Umre için yahut da herhangi bir sebepten dolayı Suudi Arabistan’a giderseniz, ülkenizde bırakmış olduğunuz yakınlarınızla nasıl görüşebilirsiniz, bundan bahsedeceğiz.

Bazen belirli sebeplerden dolayı vatanımızdan dışarı, eskiden Ecdadımızın hakimiyeti altında bulunan ülkelere gitme ihtiyacı duyabiliyoruz. Peki vatanımızdaki yakınlarımızla telefon üzerinden nasıl görüşebiliriz ? Hangi GSM firmaları, hangi kampanyayı sunmuş gelin hep beraber inceleyelim.

TURKCELL : Suudi Arabistan 300 Dakika Paketi

Suudi Arabistan sınırları içerisinde kullanabileceğiniz bu Turkcell paketinde 90 gün boyunca, 100 dakika ülkenizdeki yakınlarınızı arayabilir, 200 dakika da onlar tarafından aranabilme imkânına sahip oluyorsunuz. Bu pakete güncel tarihte ( 8.02.2016 ) 50 Türk Lirası’na sahip olabiliyorsunuz. Bu paket hakkında daha fazla detay ve paketi satın almak için bu adrese tıklayabilir, Turkcell’in resmi websitesinde gerekli incelemeleri yapabilirsiniz.

AVEA ( TÜRK TELEKOM ) : 60 Günlük 300 Dakika Umre Paketi 

Bu paketle birlikte önceden Avea olan ancak, isimleri topluca Türk Telekom’a dönüştürülen GSM firmasında, 60 gün boyunca, 100 dakika ülkenizdeki yakınlarınızı arayabilir, 260 dakika da onlar tarafından aranabilirsiniz. Bu pakete güncel tarihte ( 8.02.2016 ) 49 Türk Lirası’na sahip olabilirsiniz. Bu paket hakkında da daha fazla detay ve paketi satın almak için bu adrese tıklayabilir, Turk Telekom’un resmi websitesinde gerekli incelemeleri yapabilirsiniz.

AVEA ( TÜRK TELEKOM ) 2.PAKET : Aylık 180 Dakika Umre Paketi

Avea’nın Suudi Arabistan adına çıkarmış olduğu 2.pakette de şu avantajlar yer alıyor;

30 gün boyunca, 40 dakika ülkenizdeki yakınlarınızı arayabiliyor ve onlarda sizi 140 dakikaya kadar arayabiliyorlar. Bu pakete güncel tarihte ( 8.02.2016 ) 29 Türk Lirası’na sahip olabiliyorsunuz. Gene bu paket hakkında da daha fazla detay ve paketi satın almak için bu adrese tıklayabilir, Turk Telekom’un resmi websitesinde gerekli incelemeleri yapabilirsiniz.

VODAFONE

Vodafone GSM operatöründe ise, Suudi Arabistan’a direkt olarak özel bir paket bulunmuyor. Ancak Vodafone resmi websitesinde hangi ülkeye seyehat edeceksiniz kısmına; “Suudi Arabistan” yazıp sayfa içerisinde aşamalı olarak ilerlerseniz, Vodafone Web Yazılımı size uygun ve gideceğiniz ülkeye uygun olan “Suudi Arabistan” GSM paketlerini size sunan bir sayfa gösterecektir. O sayfada gerekli bilgiyi alabilir, paketi satın alabilir ve sonuç olarak Kutsal Toprak’larda sevdiklerinizle iletişim kurabilirsiniz.

Vodafone’un bahsettiğimiz web sitesine gitmek için buraya tıklayabilirsiniz.

Benzer Konular: